Ekspresowa Obsługa

On Time

 

 

Dewizą naszej firmy jest ekspresowa realizacja zamówień. Dokładamy maksimum starań do tego by zamówione perfumy docierały do naszych klientów ZAWSZE NA CZAS.

Ponieważ na stronach sklepu prezentujemy tylko te artykuły, które aktualnie posiadamy na stanie, czas jaki mija od złożenia zamówienia do otrzymania przesyłki zależy tylko i wyłącznie od wybranej formy transportu oraz płatności.

 

 

 

 

Aby zamówione perfumy otrzymać w ciągu 24-48 godzin należy:

 

  • jak najszybciej potwierdzić złożone zamówienie.
  • jako formę transportu wybrać kuriera DPD 
  • jako formę płatności wybrać płatność kartą lub e-przelewem

 

Pracownicy naszego sklepu zrealizują w ciągu 24 godzin każde zamówienie, które dotrze do nas w dzień roboczy (od poniedziałku do piątku do godziny 12:00). Realizację zamówień wysłanych w dni świąteczne rozpoczynamy w najbliższy dzień roboczy, w kolejności wpływania potwierdzeń na te zamówienia.

 

Po otrzymaniu od obsługi sklepu PerfumyExpress.pl emaila informującego o wysłaniu przesyłki możesz sam śledzić gdzie aktualnie się ona znajduje.

 

Jeżeli wybrany został Kurier DPD to na stronie: DPD  www.dpd.com.pl należy wpisać numer przesyłki, który wysłaliśmy do Ciebie w emailu informującym o tym, że zamówienie zostało zrealizowane i wysłane. Aby znaleźć numer telefonu do lokalnego oddziału DPD kliknij tutaj 

 

Jeżeli zdecydowano się na wybór Poczty Polskiej to na stronie: 1_1.gif  www.poczta-polska.pl/   wpisz numer przesyłki, który wysłaliśmy do Ciebie w mailu informującym o tym, że zamówienie zostalo zrealizowane i wysłane. 

Informacji na temat przesyłki można szukać również pod numerem infolinii Poczty:

  • dla dzwoniących z telefonów stacjonarnych - 0 801 333 444 (opłata jak za połączenie lokalne)
  • dla dzwoniących z telefonu komórkowego - 043-842-06-00 (opłata wg cennika operatora)

 

Lub w najbliższej placówce Poczty Polskiej. Telefon i adres najbliższej placówki znajdziesz klikając na poniższy link: www.poczta-polska.pl

 

Jeżeli jako formę transportu wybrano Paczka w Ruchu   to na stronie: www.paczkawruchu.pl  możesz w każdej chwili sprawdzić gdzie znajduje się Twoja paczka. Na stronie: ruch.com.pl znajdziesz numer do infolinii Ruch.

Ponadto przez SMS będziesz na bieżąco informowany o wysyłce i możliwości odbioru paczki. 

 

 

Tu znajdziesz informacje na temat kosztów przesyłki.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 582 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-13
Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam
2023-10-25
Bardzo szybka wysyłka :)
pixel